לפרטים נוספים - נייד: 052-4499102

הפקת חתונות

Company

פשוט להתחתן

אולמי בונבון או גן רימון?
קבבוני כרובית קלויים או בצלצלים מקורמלים?
קפיריניה על הבר? רבי מזמר ושר?

חתונה היא תמיד סיפור מסובך? לפי דעתנו- לא בהכרח!

אנו בפשוט אירועים בטבע מאמינים כי הפקת חתונות צריכה ויכולה להיות פשוטה.

אם מצאתם את עצמכם באתר הזה, כנראה שפנטזיית החתונה שלכם היא קצת אחרת. כנראה שאתם רוצים להתחתן בדרך שמתאימה בדיוק למי שאתם. אם בחלום שלכם תפאורת החתונה היא המדבר הפראי, חול הים מול גלים ושקיעה, חורשה עבותה או חצר ביתכם, אז אתם בדיוק במקום הנכון, ופשוט אירועים בטבע הוא הפתרון המושלם עבורכם.

אנחנו פה כדי לעזור לכם, אלו שבוחרים להתחתן מיוחד, להגיע למעמד החופה ללא כאב ראש וללא דאגות, כשאתם באמת פנויים למה שבעצם התכנסנו לכבודו- חגיגת האהבה שלכם.

פשוט ביחד

מן הפגישה הראשונה איתכם ועד ליום הגדול והמיוחד נעניק ליווי אישי וצמוד בגובה העיניים, ונטפל בכל צרכיכם. הליווי מסופק על ידי אנשים שבאמת אכפת להם ושניתן לסמוך עליהם, השמחים בשמחתכם ורוצים ויכולים להגשים את חלומכם באופן מושלם.

פשוט ומיוחד

נפיק עבורכם חתונה מרהיבה לאור היכרות מעמיקה אתכם והבנת הצרכים והרצונות הייחודים שלכם, ובזכות היותנו מעודכנים בכל מגמות והחידושים בענף החתונות. תזכו בחתונה ייחודית בעלת האופי, האווירה והסגנון שעליהם חלמתם, שיכולה להישען על קונספטים שונים ומקוריים (למשל, חתונה בסגנון כפרי, וינטאג'י, בסגנון שוק, באווירת יריד, או חתונה הומוריסטית, תוססת, אלגנטית ויוקרתית).

פשוט משתלם

נדאג להפקת אירוע שלם, מקיף ומוקפד על כל פרטיו. ההפקה תבוצע בחלקה על ידי צוות מיומן ומסור של החברה, ובחלקה בעזרת ספקי שירות מובחרים. גישה זו מאפשרת לנו להוזיל את עלויות האירוע ולספק לכם מחיר הוגן ומשתלם במיוחד, מבלי להתפשר על איכות אפילו בפרטים הקטנים ביותר.

פשוט להתקשר

אז בואו נשב ביחד על קפה, ונדבר על חתונת החלומות שלכם. בפגישה נכיר לעומק ונתחיל להפוך את הפנטזיה למציאות.

יש שאלות?

למידע נוסף אנא מלאו את הטופס. אנו ניצור איתכם קשר בהקדם.